Как сняться в третьем сезоне "Крепостной": ты тоже можешь попасть в любимый сериал

04.10.2019 31 0.0 0
Как сняться в третьем сезоне
Продолжение украинской костюмированной драмы "Крепостная" выйдет на канале СТБ аж в 2021 году, но работа над 3 сезоном сериала уже ведётся полным ходом. Сценаристы готовят сюжет, а уже в начале 2020 года начнутся кастинги.

Во время веб-конференции на tochka.net шоураннер сериала Тала Пристаецкая рассказала, когда стартуют кастинги и как можно попасть на съёмки 3 сезона "Крепостной".

Кастинги начнутся уже зимой 2020 года, конкретная дата станет известна позже (следи за страницами канала СТБ в соцсетях).

Все дуже просто: ми працюємо не лише зі знайомими агентами, бо інакше ми б не набрали ту кількість акторів, яка знялась у перших двох сезонах. Тому буде, безумовно, відкритий кастинг на всіх нових персонажів, цим буде займатись наш кастинг-директор Аліна Марчук. Як тільки ми розпочнемо кастинг, ми сто відсотків про це оголосимо – в соцмережах, на сайті СТБ буде інформація, тому стежте за сайтом
сказала Тала Пристаецкая.

Тала Пристаецкая уже знает нескольких актёров, которых пригласит сниматься в 3 сезоне "Крепостной", но не раскрывает их имена.

Про деяких персонажів ми вже чітко розуміємо, що це за герої, розуміємо, яких приблизно акторів ми хотіли б бачити на цій ролі. Зараз я не буду називати прізвища, тому що ми ще не обговорювали це з режисерами і замовниками. Це той випадок, коли до кінця не дописано і ти наче уявляєш героя, а потім дописав, перечитав і зрозумів, що взагалі все має бути не так. З першим сезоном так і було добавила шоураннер.

Также шоураннер "Крепостной" рассказала, каким должен быть актёр, чтобы успешно пройти кастинг:

Окрім того, що відповідати типажу і розуміти, про що історія – бути абсолютно готовим. Це велика проблема українських кастингів, коли актори приходять на проби непідготовленими – не знаючи історії та тексту, нерозуміючі, які питання поставить режисер. Моя особиста думка, що не зовсім правильно коли кажуть, що актор – це матеріал. Тому що актор – це не лише матеріал, це і співавтор. І для того, щоб його персонаж був максимально живим, він має розуміти, про що цей фільм. Актор має чітко розуміти, що він грає, для чого, який цей персонаж, що у нього було і що буде – і цю роботу він має проробити дома.

Попасть на съёмочную площадку обычному зрителю, к сожалению, не удастся. 

Ні, оскільки це дуже складний процес. Не хочеться пафосу, але, наприклад, як не можна прийти подивитись на хірургічну операцію, де все дуже виважено і через найменшу помилку все може закінчитись фатально. У нас не йдеться про людське життя, але результат так само може бути фатальним для нашого дитя, яке ми народжуємо
добавила Тала.
 Читайте также

Комментарии (0)
avatar