Придбання квартири у новобудові у Київській області

22.11.2017 415 0.0 0
Придбання квартири у новобудові у Київській області
Жити у передмісті столиці мріє багато людей, адже купівля квартири в Київській області – це житло за приємною ціною в менш гучній, метушливій та загазованій місцевості, ніж сама столиця. Як відомо, квартири під Києвом завжди користувалися особливим попитом. Але в останні роки популярність житлової нерухомості в області зросла як ніколи раніше.

Купівля квартири під Києвом цікава, перш за все, адекватним співвідношенням ціни та якості. Адже не секрет, що в самій столиці квартира будь-якого рівня буде коштувати дорожче в 1.5-2 рази, ніж така ж квартира в області. З кожним роком на ринок житлової нерухомості виходить все більше і більше проектів комплексної забудови території Київської області. Такі житлові комплекси та мікрорайони відрізняються оригінальною і, в той же час, грамотно продуманою концепцією, яка включає розвинену соціально-побутову, комерційну та розважальну інфраструктуру.

Придбання квартири у новобудові у Київській області
 

Покупка квартир у Київській області

Завдяки опиту ми наперед знаємо, чого бажає клієнт, тому завжди можемо підібрати варіант, який би повністю відповідав його вимогам та очікуванням. Сучасний городянин зазвичай прагне оселитися у закритій впорядкованій території, на якій знаходяться містка парковка, салон краси, ательє, медичний центр. Поруч з ними бажані дитячі та шкільні установи, а також безліч найрізноманітніших магазинів та торгових центрів. Проживання у комфортній та безпечній території влаштує навіть самого вимогливого покупця житлової нерухомості.

Те, що зазвичай ціни на квартири в Київській області нижчі за столичні, ясно. Однак в самому передмісті бюджет на придбання квартири чи приватного будинку може дуже відрізнятися. Дійсно дешево купити нерухомість можна у віддалених містах. Але якщо вам принципово оселитися поруч зі столицею, то майте на увазі: ціни в приміських населених пунктах трохи вище. Однак при цьому тут краще транспортне обладнання та розвинена інфраструктура. Тут треба опиратися на ваші житцеві цілі та індивідуальні побажання.

Придбання квартири у новобудові у Київській області

Крім того, Київська область відрізняється відмінною транспортною доступністю, оскільки тут немає серйозних транспортних проблем, як в центрі столиці. Щасливі власники житла, які дозволили собі купити квартири біля міста, позбавлені багатогодинних заторів на дорогах кожен день. Тому це дає прекрасну можливість працювати в Києві, при цьому не витрачати зайвий час на дорогу. Наша компанія «AiD Group» із задоволенням допоможе вам зайти найзручніше житло у передмісті Києва, яке буде відповідати вашим побажанням та вимогам.

Менеджери нашої компанії допоможуть вам знайти кращій варіант, завдяки чому ви зможете переглянути на сайті і купити будинок в Київській області недорого. Наша компанія вже не перший рік займає одне з лідируючих місць на ринку нерухомості. Такий успіх був досягнений завдяки сумлінному, відповідальному, чесному підходу до справи, а також вигідним та прозорим умовам співробітництва. Захоплені відгуки клієнтів не тільки радують членів нашого згуртованого колективу професіоналів, але й виступає гарантією високої якості наших послуг.

Комментарии (0)
avatar