Чорна П'ятниця 2023: історія, значення, вигідні пропозиції в Україні

13.11.2023 131 4.0 0
Чорна П'ятниця 2023: історія, значення, вигідні пропозиції в Україні
Чорна П'ятниця – це одна з найбільших та найпопулярніших річних подій для споживачів та бізнесів по всьому світу. Цей день став символом великих знижок, акцій та шалених покупок. Black Friday дозволяє придбати будь що від золотих сережок (https://zolotoy-standart.com.ua/ua/catalog/sergi/) чи косметики до навіть авто чи нерухомості з величезними знижками, які подекуди сягають шалених 90%! Проте, за всіма цими веселощами та знижками стоїть ціла історія та довгий шлях розвитку цього свята.
 

Black Friday: екскурс в історію дня 

Історія Чорної П'ятниці сягає коренями Америки після Другої світової війни. Перше відоме використання терміну "Чорна П'ятниця" для означення п'ятниці після Дня подяки, коли різні магазини запускали великі розпродажі, сталося в Філадельфії. У ті дні терміном Black Friday поліція описувала надмірний трафік та гамірну атмосферу, яку створювали мільйони покупців та туристів.

Однак перша згадка про Чорну П'ятницю як день для шалених знижок у магазинах з'явилася в 1961 році, коли об'єднання магазинів засудило цю практику, намагаючись перейти на інші вирази, такі як "Великий п'ятничний розпродаж". Термін Black Friday так і залишився, набувши з часом більш позитивного значення для споживачів.

Згодом, у 1970-х роках, ідея Чорної П'ятниці почала набирати популярності в національних масштабах. Багато магазинів вирішили використовувати цей день як початок різдвяних покупок та запускати спеціальні знижки для привернення клієнтів. Це різноманіття акцій та знижок сприяло тому, що Чорна П'ятниця стала одним з найпопулярніших днів для шопінгу в США.
Чорна П'ятниця 2023: історія, значення, вигідні пропозиції в Україні

2023: як правильно здійснювати покупки в Чорну П'ятницю

З часом, інтернет та електронна торгівля також приєднались до свята. Чорна П'ятниця перетворилася на глобальне явище, коли інтернет-магазини по всьому світу пропонують споживачам знижки та спеціальні пропозиції. Це дозволило більшій аудиторії брати участь у святкуванні та здійснювати покупки онлайн, не покидаючи своєї домівки.

Сучасна Чорна П'ятниця – це великий святковий день для багатьох споживачів. Мільйони людей відвідують магазини або здійснюють покупки онлайн, шукаючи знижки на товари від електроніки до одягу та подарунків. Цей день також дозволяє підприємцям зробити значний оборот та привернути нових клієнтів.

Цього року Чорна П'ятниця припадає на 24 листопада та вже анонсує шалені розпродажі, однак на тлі святкового ажіотажу не слід забувати про різні аспекти відповідального споживання:
 
  1. пам'ятайте про бюджет. Перед Чорною П'ятницею корисно визначити, скільки грошей ви готові витратити, і дотримуватися цього ліміту. Це допоможе уникнути надмірних витрат і фінансових труднощів у майбутньому.
  2. слід ретельно порівнювати ціни та перевіряти репутацію продавця. Знижка може бути спокусливою, але важливо переконатися, що ви отримуєте якісний товар та чесні умови угоди.
  3. не забувайте про інтернет-безпеку під час онлайн-покупок. Використовуйте надійні та безпечні способи оплати, переконайтеся, що ви вводите особисті дані на захищених сайтах і слідкуйте за електронними повідомленнями про підтвердження покупок.

Чорна П'ятниця 2023: знижки на ювелірні прикраси до -50% 

Ювелірний інтернет-магазин Золотий Стандарт (https://zolotoy-standart.com.ua/ua/) теж не лишився осторонь цього свята шопінгу та доступних цін. Цього року магазин дарує знижки до -50% на весь асортимент прикрас. Знижки діятимуть не лише у п'ятницю, але й на вихідних: з 24 по 26 листопада включно. Кожен зможе вигідно купити ланцюжки, сережки, каблучки, браслети, кулони та інші прикраси з дорогоцінних металів, а також столове срібло й коштовні аксесуари.  
 
Аватар yosypkorol Yosyp Korol
Главред/Youtube03Комментарии (0)
avatar