Полезные перекусы: что дать ребенку в школу

10.03.2024 398 4.8 0
Полезные перекусы: что дать ребенку в школу

БЛОГ

Вместо традиционного бутерброда с колбасой и сливочным маслом можно взять "удобную" пищу в виде лаваша c отрубями, в который завернуть кусочки овощей, отварное мясо или рыбу. В таком виде дети будут есть овощи охотнее. Заправить этот бутерброд можно зеленью и соусом из свежих помидоров. Такие приправы сделают еду школьника вкуснее.

Далее текст на языке оригинала

На 2 –й перекус до традиційного йогурту (важливе - натуральному і без цукру) з фруктами додайте декілька горіхів і сухофруктів. Тоді цей перекус буде повноцінним і поживним.

Додатково до цих порцій їжі замість магазинного печива, можна дати печиво зроблене своїми руками. Їх батьки можуть легко приготувати вдома. Береться звичайна вівсянка, змішується з сухофруктами і горіхами. На основі цього випікаються коржики або печиво, яке буде корисним, ситним і смачним.

Обов'язково дайте в школу пляшку води 0,5 літра. Буде добре, якщо їжу вашої дитини (сендвічі, овочі, фрукти, салати, горішки та інше помістити в симпатичний ланч-бокс. Важливо, щоб такі шкільні контейнери для їжі були виготовлені з 100% безпечного пластику. Уникайте дешевих китайських коробочок. Пластиковий посуд повинен мати помітку BPA-free; це означає, що в ньому не міститься біс фенол-А. Ця речовина з канцерогенним ефектом все ще використовується в виробництві дешевого пластику, хоча давно доведено, що вона небезпечна для здоров’я.

Аватар enr091 Наталия Ришко
Журналист/Youtube03


Комментарии (0)
avatar