Як правильно вибирати якісну моторну олію?

18.09.2023 167 0.0 0
Як правильно вибирати якісну моторну олію?
Щоб забезпечити нормальну роботу двигуна, потрібно своєчасно проходити технічне обслуговування та проводити ремонт. Не менш важливий етап – це заміна витратного матеріалу, а саме моторного мастила. Купити моторну оливу на сайті altstar.ua можна дуже вигідно за цінами виробників. Але спершу не завадить більше дізнатися про те, якою вона буває, щоб обрати якісний виріб.

Основні правила вибору

Сьогодні постачанням моторної олії займаються багато компаній. Саме тому люди можуть зіткнутися із деякими складнощами, намагаючись зрозуміти, чим десятки видів відрізняються один від одного і який саме підійде під їхні потреби. Щоб максимально спростити процес, слід як орієнтир використовувати кілька параметрів.

Які види доступні?

На продаж надходить декілька видів моторної олії.
  1. Синтетична. Для виготовлення моторної синтетичної олії використовується нафта. Процес переробки здійснюються з урахуванням особливих вимог. Під час виготовлення до складу можуть додаватись певні присадки. Усе це позитивно впливає якість роботи силового агрегату.
  2. Мінеральна. Щоб виготувати цю моторну олію, фахівці створюють особливі умови. Добавки та присадки вводять лише за необхідності.
  3. Напівсинтетична. Ця моторна олія має всі переваги синтетичного, а також мінерального різновидів. Саме тому таке мастило можна використовувати, якщо автомобіль переміщається за межами міста, а також у межах населеного пункту.
Щоб зробити вибір на користь того чи іншого моторного мастила, варто керуватися рекомендаціями та порадами компанії-виробника автомобіля.
Як правильно вибирати якісну моторну олію?

На яких параметрах слід зосередитись?

Щоб виключити марні витрати, потрібно правильно визначати як підходящий вид, так і додаткові характеристики:
  1. Основа. Як основа можуть виступати синтетичні компоненти чи мінерали. Перший варіант кращий, оскільки з його допомогою можна забезпечити максимально надійний захист двигуна внутрішнього згоряння. Безперечно, можна користуватися і мінеральною олією, але ефект буде не таким.
  2. Ступінь в'язкості. Від того, яка саме в'язкість у моторного мастила залежить і те, наскільки щільним воно буде. У кожному випадку слід вибирати матеріали, які підійдуть краще.
  3. Маркування. Чимало корисної інформації можна буде отримати, якщо детально вивчити маркування.
Щоб вибрати та придбати якісну моторну олію, слід користуватися послугами професійних постачальників та перевіреного інтернет-магазину ALT-STAR. Це позбавить численних складнощів при виборі та зекономить гроші.
Аватар Seo Николай Лисов
Журналист/Youtube03Комментарии (0)
avatar