Стоматологічна клініка Smile Lab: особливості та переваги

23.01.2023 52 0.0 0
Стоматологічна клініка Smile Lab: особливості та переваги
Періодично люди стикаються із деякими стоматологічними проблемами. Для того, щоб успішно їх вирішити, варто звертатися до професійних стоматологів. Приватна зубна поліклініка Smile Lab працює в цьому напрямі багато років, має чудову репутацію, тому тут зможуть надати необхідну допомогу за короткий строк.

Переваги звернення у Smile Lab

Щорічно кількість клієнтів, які звертаються до клініки smilelab.kiev.ua, збільшується. Зумовлено це кількома ключовими причинами:
  1. Усі кабінети оснащені сучасним та багатофункціональним обладнанням. З його допомогою можна проводити ефективне обстеження, діагностику та лікування.
  2. На всі послуги стоматологія обухів встановила відносно низькі ціни. Для того щоб у цьому переконатися, слід ознайомитися з прайс-листами або особисто зв'язатися з представниками.
  3. Кваліфіковані фахівці, які працюють у клініці Smile Lab, мають чималий досвід. Вони постійно підвищують кваліфікацію, проходять різноманітні вебінари та семінари.
  4. Усі заходи виконують відповідно до міжнародних норм. Для роботи стоматологія буча використовує лише перевірені матеріали.

Популярні послуги

У клініку Smile Lab звертаються з різноманітних питань. Найбільш поширена послуга – імплантація зубів. Суть цієї процедури полягає у відновленні всього зубного ряду або окремих зубів. Ця процедура є доволі складною, тому її виконують лише професійні хірурги-імплантологи. 
Стоматологічна клініка Smile Lab: особливості та переваги

До складу імпланта входить штифт, підготовлений із титану, а також міцний матеріал для створення коронки. У клініці Smile Lab використовують лише найкращі імпортні матеріали, безпечні для здоров’я та надійні в експлуатації.

Процедура імплантації може виконуватися за кілька етапів чи одночасно. Все залежить від того, наскільки серйозна ситуація. Щоб визначити, який варіант більше підходить, фахівці проводять відповідне дослідження.

Які види імплантів використовують?

Для цього процесу можуть бути використані деякі варіанти:
  • Незнімні. Можуть застосовуватися у випадку, якщо немає одного або декількох зубів.
  • Знімні. Застосовують у випадку, якщо у людини немає здорових зубів.
  • Умовно-знімні. Вони можуть застосовуватися у разі, якщо відсутня більшість зубів.
При необхідності стоматологи Smile Lab можуть провести установку вінірів, керамічних вкладок або мостоподібних протезів. Щоб вибрати, який з варіантів кращий, фахівець проводить обстеження.
Аватар Seo Николай Лисов
Журналист/Youtube03Комментарии (0)
avatar